World of Decor » Mapa użytkownika » Kontakt »                                                                                                                                                                                                                            World of Decor

World of Decor

Twój dom znów wygląda pięknie. Z World of Decor odświeżysz każde wnętrze. Tak, Twoje zresztą też.

 

Kontakt z nami »

 

Dywan w skandynawskim stylu »

Sprawdź, który z dostępnych dywanów skandynawskich będzie pasował do Twojego domu.

  Wszystkie publikacje »

Archiwum »                                    Szybki kontakt »

Projekt przy współpracy ze sklepem Magia Północy

 

Ananas to dywan w jakim kochamy się nawet my
Bo jest starannie wykończony i zaprojektowany w Skandynawii

Popularny dywan w serwisie

Do jego wykonania wykorzystano naturalne, roślinne barwniki

Optymalna struktura włosia, miękki i mięsisty zarazem

Wykonany w 100% ręcznie

Unikalny, skandynawski i minimalistyczny design

 

1                Skandynawski

2                Oryginalny design

 3               Wyjątkowy projekt

 

Dywan w skandynawskim stylu do salonu. Oto nasze podpowiedzi

W ostatnim czasie trend na duże, puszyste dywany odszedł w zapomnienie, tym bardziej jeśli chodzi o styl rodem z chłodnej północy. Braku tego zamiłowania nie zauważy się jednak ani w Norwegii, ani Szwecji, więc może jednak dywan w skandynawskim stylu to nie taki zły pomysł?

Redakcja naszej strony wie, że dywan w skandynawskim stylu to pomysł idealny, bo poprawnie dobrany może zdziałać naprawdę wiele – podkreślić wykreowaną już aranżację, dodać wnętrzom pożądanego ciepła, stworzyć idealny kontrast dla bieli i szarości charakterystycznej dla norweskiego chłodu pomieszczeń. Oto kilka podpowiedzi, z których sami skorzystaliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dywan w skandynawskim stylu nie musi być jasny.

Dobrze wiemy, że wyznacznikiem skandynawskiego stylu jest wszechobecna biel i minimalizm. Jeśli jesteś odważny, a przy tym podążasz za oryginalnymi rozwiązaniami, proponujemy, żebyś tę biel i nieskazitelność przełamał dywanem w skandynawskim stylu, ale ciemnym, szerokim, o symetrycznych, dużych wzorach. Jesteśmy pewni, że przełamie to typowość Twojego wnętrza i doda przytulności, która często ginie między jednym obrazem a drugim.

Dywan w skandynawskim stylu? Szukaj w sklepach internetowych


Jeśli jednak zależy Ci na dywanie w skandynawskim stylu, który będzie pasował do typowego schematu, radzimy poszukać sklepu internetowego z bogatą ofertą dodatków. Sklepy stacjonarne mają to do siebie, że różnorodność ich katalogów nie jest zbyt duża, a przecież podczas zakupu dywanu w stylu skandynawskim mimo wszystko zależy Ci na oryginalności, nie? Szukaj takiego, który będzie cechował się dużymi rozmiarami, kusząca miękkością, a wykonany będzie z materiału, który rzeczywiście posłuży Ci na lata – niekoniecznie tylko miesiące.

 

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku

 

World of Decor. Centrum aranżacyjnych podpowiedzi

 

Szukasz portalu, z którego pomocą mógłbyś dobrać wyposażenie do każdego pomieszczenia z uwzględnieniem panujących trendów? Dobrze, że trafiłeś na naszą stronę, bo World of Decor to portal budowany przez takich samych designerskich fanatyków, jak Ty.

Specjalnie dla Ciebie tworzymy oryginalne, ambitne treści, które dopasujesz do każdego stylowego przypadku. Z chęcią też opowiemy o panujących trendach.

 

World of Decor w dużym skrócie. Kontakt, mapa serwisu i najważniejsze informacje na temat zespołu redakcyjnego

Redakcja serwisu

Redaktor naczelny: Ada Jarecka

Zastępca: Adrian Biały

Copyright © World of Decor

Na skróty po serwisie

Strona główna »

Mapa użytkownika »

Jakie rolety na okna? »

Szybki kontakt

Napisz do nas »

Copyright © 2017

Prawa autorskie zastrzeżone

Jeden z największych serwisów o aranżacji3
wnętrz w Polsce. Serwis World of Decor Polska.

 
World of Decor © Prawdopodobnie najchętniej poczytny serwis na temat budownictwa i aranżacji wnętrz, jaki znajdziesz w polskim Internecie. Naprawdę. World of Decor.