World of Decor » Mapa użytkownika » Kontakt »                                                                                                                                                                                                                            World of Decor

World of Decor

Twój dom znów wygląda pięknie. Z World of Decor odświeżysz każde wnętrze. Tak, Twoje zresztą też.

 

Kontakt z nami »

 

Lampa chmurka Miętowa »

Kliknij i obejrzyj nową lampę chmurkę w kolorze miętowym od Ferm Living.

  Wszystkie publikacje »

Archiwum »                                    Szybki kontakt »

Projekt przy współpracy ze sklepem Magia Północy

 

Jeśli lampa chmurka, to koniecznie Ferm Living
Staranne wykończenie przede wszystkim

Lampka do pokoju dziecięcego

Odpowiednia do pokoju chłopca i dziewczynki

W 100% bezpieczna dla dziecka

Lampa wiodącego producenta Ferm Living

Skandynawskie wzornictwo

 

1                Skandynawski

2                Oryginalny design

 3               Wyjątkowy projekt

 

Lampa chmurka czy tradycyjna? Wybierz odpowiednie oświetlenie do pokoju swojego dziecka

Oświetlenie w pokoju dziecka powinno być wystarczająco intensywne, by od początku nie psuł swojego wzroku czytając książki późną porą, a przy tym nierażące, by zapewniało odpoczynek. Lampa chmurka czy oświetlenie tradycyjne?

Wybór ten opiera się w zasadzie na guście malucha. Jeśli Twoje dziecko lubi bajkowe, urocze rozwiązania to lampa chmurka przypadnie mu do gustu już od pierwszego wejrzenia. Inaczej sprawa ma się w przypadku, kiedy wnętrze pokoju jest bardziej tradycyjne, a dziecko dojrzałe – wtedy pomyśl nad typowym rozwiązaniem w postaci na przykład nocnej lampki wzmocnionej oświetleniem górnym. Lampka chmurka na bocznej ścianie delikatnie rozświetli pokój

Oczywiście poza gustem i estetyczną stroną produktu liczy się również jego jakość. Światło nie powinno padać wprost w oczy dziecka. Jeśli umieścisz jego źródło na ścianie bocznej, delikatnie rozejdzie się po całym pokoju doskonale rozpraszając ciemność, ale nie tworząc zbyt intensywnego oświetlenia. Szukasz lampki, która zapewni Twojemu dziecku delikatne światło, idealne do odpoczynku, ale nie do samego czytania czy zabawy? Myślimy, że lampka chmurka sprawdzi się bardzo dobrze.

Tradycyjne oświetlenie do pracy i zabawy

W przypadku, kiedy Twoje dziecko jest już troszeczkę większe i poza odpoczynkiem interesuje go czytanie lub rysowanie – może warto postawić na oświetlenie tradycyjne? Zapewni odpowiednią jego intensywność i nie zmęczy wzroku Twojego malucha, a przy tym wybór takich lamp jest o wiele większy niż w przypadku lampki chmurki. Będziesz mógł wybrać taką, która dopasuje się zarówno do wnętrza pokoju dziecka, ale i jego gustu tworząc jego własną oazę spokoju, odpoczynku, ale i rozwoju.

 

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku

 

World of Decor. Centrum aranżacyjnych podpowiedzi

 

Szukasz portalu, z którego pomocą mógłbyś dobrać wyposażenie do każdego pomieszczenia z uwzględnieniem panujących trendów? Dobrze, że trafiłeś na naszą stronę, bo World of Decor to portal budowany przez takich samych designerskich fanatyków, jak Ty.

Specjalnie dla Ciebie tworzymy oryginalne, ambitne treści, które dopasujesz do każdego stylowego przypadku. Z chęcią też opowiemy o panujących trendach.

 

World of Decor w dużym skrócie. Kontakt, mapa serwisu i najważniejsze informacje na temat zespołu redakcyjnego

Redakcja serwisu

Redaktor naczelny: Ada Jarecka

Zastępca: Adrian Biały

Copyright © World of Decor

Na skróty po serwisie

Strona główna »

Mapa użytkownika »

Jakie rolety na okna? »

Szybki kontakt

Napisz do nas »

Copyright © 2017

Prawa autorskie zastrzeżone

Jeden z największych serwisów o aranżacji3
wnętrz w Polsce. Serwis World of Decor Polska.

 
World of Decor © Prawdopodobnie najchętniej poczytny serwis na temat budownictwa i aranżacji wnętrz, jaki znajdziesz w polskim Internecie. Naprawdę. World of Decor.